WIZ Plus

Hybridní lis,
4.500–32.000 kN zavírací síly, dvoudeskový stroj

WIZ Plus je řada vstřikovacích lisů LS Mtron vyznačující se dvoudeskovou koncepcí zavírací jednotky. Tato koncepce poskytuje velký prostor pro formu a pro výlisek a současně je velmi rychlá a energeticky úsporná.

ikony-wiz-plus

Zdokonalení konstrukce posilovacího válce

Vylepšená konstrukce posilovacího válce zvýšila rychlost otevírání a zavírání formy. Je dosaženo standardizace, která umožňuje jednotnost, a kruhová ložiska usnadňují montáž a nastavení polohy.

wiz-plus booster cylinder

Zařízení pro rychlé upínání forem

Integrovaná simultánní operace zkracuje dobu upnutí formy, zlepšuje dobu cyklu a zabraňuje chybám při zaseknutí matice.

wiz-plus quick mold

Zdokonalení konstrukce vstřikovací jednotky

Konstrukční vylepšení vstřikovací jednotky umožňují snadnou výměnu šneků typu Y, A a B. Změny lze provést jednoduchou výměnou plastifikační komory a seřízením trysky bez nutnosti dalších výměn.

wiz-plus injection

Vytahovací tyč (opce)

Jedním dotykem lze tyč snadno vytáhnout, což usnadňuje výměnu formy v prostorách s nízkými stropy. To vede ke snížení investičních nákladů v porovnání se jinými zařízeními.

wiz-plus tie-bar

Montáž těžkých forem

Konstrukce se vyznačuje dlouhými posuvnými podpěrami a vysoce pevnými deskami optimalizovanými speciálně pro těžké formy, čímž se zlepšuje montáž a odolnost těchto forem.

wiz-plus heavy mold

Použití KEBA ovládacího panelu

Zvyšuje pohodlí díky přehlednému uživatelskému rozhraní. Nastavení dat v reálném čase, funkce sledování provozu a další funkce usnadňují správu.

wiz-tplus2 keba

Chcete vědět více? Napište nám.

obchod@esinte.eu