Lineární roboty a odnímače vtoků
WEMO & YUDO | Abiman

yudo-abiman-wemo-yushin-logo

WEMO Automation je švédský výrobce lineární robotických systémů pro plastikářský průmysl, dceřinou společností japonského výrobce YUSHIN PRECISION EQUIPMENT, která je specialistou na automatizace a robotická řešení po celém světě.

Abiman Engineering je dceřinou společností jihokorejské společnosti YUDO. V portfoliu výrobce najdeme odnímače vtoků a lineární roboty a dále periferie jako jsou temperační přístroje, dávkovací zařízení, sušičky, drtiče odpadu či zařízení pro skladování a distribuci materiálu.

ikony-robot-OK

WEMO roboty řady Design

Řada robotů Design se vyznačuje především pevnou osou X. Tyto roboty jsou nabízeny ve verzi ekonomické (eDesign), maximalistické (xDesign) a rychlostní (sDesign) a také jako side-entry roboty pro IML technologii. Všechny se vyznačují vysokou efektivitou, uživatelsky přívětivým ovládáním a jednoduchým programováním.

* Nosnost až 15 kg
* Pro stroje o zavírací síle 250 až 6.500 kN

robot-wemo-abiman-design

YUDO odnímače SMUS

Odnímače vtoků YUDO jsou pneumatická zařízení v provedení s jedním či dvěma rameny s možnosti odebírání svrchu nebo zboku stroje. Jedná se o levné a efektivní řešení tam, kde se nevyplatí investovat do větších lineárních robotů. Použitý ovladač YUCON K5 je uživatelsky přívětivý s velmi jednoduchým ovládáním.

* Nosnost 2 kg
* Pro stroje o zavírací síle 50 až 2.200 kN

robot-wemo-abiman-smus

WEMO roboty řady Line

Řada robotů Line se vyznačuje především pohyblivou osou X. Tyto roboty jsou nabízeny ve verzi ekonomické (eLine), maximalistické (xLine) a také ve verzi TANDEM - dvou robotů na jedné ose Z. Všechny se vyznačují vysokou efektivitou, uživatelsky přívětivým ovládáním a jednoduchým programováním.

* Nosnost až 80 kg (Tandem 2 x 80 kg)
* Pro stroje o zavírací síle 1.500 až 40.000 kN

robot-wemo-abiman-line

YUDO roboty FRANCIA

Roboty FRANCIA používají pevnou osou X a dokáží pokrýt potřeby zákazníků na malých až po velmi velkých strojů. Standardem je jedno rameno osy X, které může být doplněno druhým pro odnímání vtoků. Ovladač YUKON-800 má uživatelsky velmi přívětivé ovládání a vyznačuje se jednoduchým programováním.

* Nosnost až 50 kg
* Pro stroje o zavírací síle 300 až 30.000 kN

robot-wemo-abiman-francia