Periferní zařízení
YUDO | Abiman

yudo-abiman-logo

Jihokorejská společnost YUDO je významný výrobce robotů, periferních zařízení a systémů horkých vtoků. Její dceřiná společnost ABIMAN ENGINEERING zaštiťuje právě výrobu periferních zařízení avšak stále pod značkou YUDO. V jejím portfoliu najdeme jak odnímače vtoků a lineární roboty tak i temperační přístroje, dávkovací zařízení, sušičky, drtiče odpadu či centrální systémy pro skladování a distribuci materiálu.

periferie

Temperační jednotky

Temperační jednotky řady FOS100 a FOS200 používají nepřímé chlazení vodou a regulují teplotu v rozsahu +20 °C až 95 °C (150 °C při použití média Sky Therm).

Vyšší řada FOS-2000 pro veké tonáže používá přímé chlazení vodou a reguluje teplotu v rozsahu +10 °C až 120 °C.

Pro vysoce lesklé výlisky je určena řada RICH -  systém pro rychlé ohřívání a ochlazování dutiny formy v každém cyklu dodáváním páry a chladicí vody.

yudo-periferie-temperature

Horkovzdušné a molekulární sušičky

Molekulární sušičky řady CAD jsou optimalizované pro vysoce přesné vstřikování plastů například mobilních telefonů.

Řady DW a DP jsou molekulární sušičky pro umístění mimo stroj s možností připojení vícero horkovzdušných sušiček do jednoho systému. Nabízejí objem vzduchu od 25 až 2500 m3/hod, jsou velmi energeticky úsporné a použitelná pro potřeby různých výrobků.

Horkovzdušné sušičky HED používají inovativní efekt úspory energie s funkcí recyklace horkého vzduchu a mohou být též izolované.

yudo-periferie-dryers

Nasavače materiálu

Řada VLM jsou jednofázové nasavače k umístění na stroji spolu s násypkou materiálu.

Nasavače řady HECA jsou určeny pro centrální rozvody materiálu případně pro mobilní systému s vývěvou a silem.

yudo-periferie-loaders

Násypky materiálu

Izolované modely umožňují udržet rovnoměrnou teplotu materiálu při jeho dlouhodobém pobytu na stroji. V případě malého výkonu je k dispozici pyrexová základna, která umožňuje vizualizaci materiálu před tím, než se dostane do šneku.

yudo-periferie-hoppers

Chladicí jednotky

Vysoce účinné a přesné chlazení forem s optimální konstrukcí a řízením teploty chlazení, zajišťuje dokonalou teplotu chlazení formy pro zvýšení produktivity a kvality. Chladicí jednotky SOCUL používají buď vodní chlazení nebo chlazení vzduchem v rozsahu teplot +5 °C až +35 °C.

yudo-periferie-coolers

Drtiče materiálu

JAWS řady 400 - pomaloběžné drtiče

JAWS řady 500 - rychloběžné drtiče

yudo-periferie-granulators