O společnosti ESINTE

Kdo jsme

Jsme ESINTE – kolektiv pracovitých lidí, kteří věnují svůj čas na podporu rozvoje našich zákazníků. Zakládáme si na profesionalitě a lidském přístupu, stavíme na dlouhodobé spolupráci a efektivitě navrhovaných řešení. Jsme flexibilní, zodpovědní a úspěšní. Co slíbíme, to splníme. Otevřená komunikace je naším standardem.

ikony-esinte-OK

Zázemí společnosti

Společnost ESINTE má své zázemí v Olomouci v pomyslném středu České a Slovenské republiky. Zde sídlí vedení a tým zákaznické podpory, který má na starosti nabídky a poptávky náhradních dílů a technickou podporu zákazníků. Nachází se zde také jeden ze skladů náhradních dílů. Další sklady jsou umístěny v  Německu, Polsku a Švédsku, díky čemuž je možno odesílat díly již do 24 hodin. Největší ze skladů jsou umístěny u výrobce LS Mtron a Abiman Engineering v Jižní Koreji. Díly z těchto skladů je možné dodat již do pěti dní.

Servisní tým tvoří kvalifikovaní servisní technici. Ti jsou vybaveni moderními měřicími prostředky a sadou náhradních dílů pro diagnostiku či rychlou opravu stroje.  Nabízíme služby pro stroje LS Mtron a Demag jako je diagnostika závad, přetěsnění hydraulických částí, revize strojů, oprava drážek a vrtání desek, měření opotřebení šneků a komor, tenzometrické měření apod. Členové servisního týmu mají své bydliště mimo sídlo ESINTE pro maximální zkrácení dojezdu k zákazníkům. 

Obchodní tým je rovněž rozmístěn v rámci obou republik a je Vám plně k dispozici pro vypracování cenových kalkulací či podání technických informací. Skladem držíme vstřikovací lisy LS Mtron a periferie Abiman Engineering k rychlému dodání. Pro zákazníky máme také webový přístup do našeho CRM systému, kde můžete sledovat stav svých požadavků. Najdete zde ceníky prací a jiné důležité informace.

Zásady podnikání společnosti ESINTE

Stabilita
Dosáhnout prosperity lze pouze na pevných základech. Při svém podnikání klademe hlavní důraz na vzájemný respekt a profesionalitu.

Partnerství
Své podnikání jsme postavili na dlouhodobých vztazích s obchodními partnery. Plně se soustředíme na jeden hlavní obor – plastikářský. Díky tomu poskytujeme svým zákazníkům vynikající podporu, která přesahuje jejich potřeby a požadavky.

Respekt
Vzájemný respekt a tolerance jsou základem dlouhodobých vztahů. A dlouhodobé vztahy vedou ke stabilitě a prosperitě všech zúčastněných stran.

timeline-esinte-OK

Historie

2008
Založení společnosti ESINTE jako obchodního zástupce Sumitomo SHI Demag pro Českou republiku a Slovensko.

2010
O dva roky později společnost Sumitomo SHI Demag rozšiřuje spolupráci s ESINTE a obě společnosti podepisují smlouvu o výhradním zastoupení na území České republiky a Slovenska. V následujících deseti letech buduje ESINTE silný profesionální tým zákaznické podpory, který plně slouží potřebám zákazníků.

2013
Na základě požadavků zákazníků na dodávku komplexních pracovišť hledá ESINTE partnera v oblasti robotiky. Nachází jej ve švédském výrobci lineárních robotů WEMO Automation, s nímž ještě téhož roku podepisuje smlouvu a stává se tak oficiálním distributorem pro Českou republiku a Slovensko.

2015
ESINTE přechází na plnou digitalizaci své kancelářské práce. Všechny dokumenty jsou převedeny do elektronické verze a ze společnosti odchází papírové formuláře jen ve spojitosti se státní správou. Zákazníkům je zdarma otevřen přístup do informačního systému ESINTE, kde přehledně nacházejí veškeré potřebné informace jako je seznam strojů s detailem a zálohovaným SW, servisní a měřící protokoly, požadavky, nabídky, objednávky, faktury, ceníky a mnohé další.

2020
I v době automobilové krize a nově Covid-19 si ESINTE drží všechny zaměstnance v plném pracovním úvazku. Část pracovníků preventivně přechází na HOME office, což umožňuje webové rozhraní našeho informačního systému. Žádná ze služeb zákazníkům tak není nijak omezena.

2021
Po více jak 12 letech dochází k ukončení spolupráce se Sumitomo SHI Demag. ESINTE nachází nového partnera v jihokorejském výrobci vstřikovacích lisů LS Mtron, patřícího do skupiny LG. Podpisem smlouvy je dokončen interní audit a společnost ESINTE se stává oficiálním distributorem LS Mtron pro Českou republiku a Slovensko.

2022
Spolupráce s LS Mtron dovedla ESINTE k jihokorejskému výrobci robotů a periferních zařízení Abiman Engineering, dříve známým pod jménem YUDO. ESINTE se stává oficiálním distributorem Abiman Engineering pro Českou republiku a Slovensko a rozšiřuje tak nabízené portfolio o periferie Abiman.