theONE

Prémiový hybridní lis,
5.000–33.000 kN zavírací síly, dvoudeskový stroj  

Prémiový hybridní vstřikovací stroj "theONE" je nejvhodnějším vstřikovacím lisem pro vysoce přesné vstřikování. Je optimalizován pro vstřikování lehkých karosářských konstrukcí, které vyžadují přesnou a kompletní povrchovou úpravu. Vstřikovací lis "theONE" pomáhá efektivně vyrábět špičkové karosářské díly.

ikony-theone

Zkrácení doby cyklu

Vysoký tlak, vysoká rychlost hydraulického systému a použití kompaktních přenosových válců pro otevírání/zavírání forem spolu s nízko třecím vysokorychlostním mechanismem v pouzdrech vodicích tyčí pohyblivé desky zkrátily dobu cyklu.

theone cycle time

Zlepšení struktury půlmatic

Vylepšená struktura půlmatic zkracuje dobu upevnění o 30 % díky současnému zlepšení horního a dolního pohybu, zlepšení tvaru šroubu ve tvaru U, posílení pevnosti šroubu a snížení chyb při zasekávání půlmatic, čímž se dosahuje vysoké produktivity.

theone half nut

Vytahovací tyč (opce)

Systém vytahování vodicích tyčí, který je k dispozici jako volitelné příslušenství, umožňuje automatické oddělení vodicích tyčí jedním dotykem, čímž se eliminuje nutnost demontáže a montáže. Usnadňuje montáž formy v provozech s nízkými stropy a je přizpůsobitelný různým prostředím.

theone tie bar

Snadná modulace

Při výměně šneků typu Y, A, B je přizpůsobení možné pouhou výměnou válce a seřízením trysky bez dalších změn. Navíc použití vstřikovací jednotky o jeden stupeň menší lze provést bez přemístění nebo výměny rámu, pouhou výměnou vstřikovací jednotky.

theone modulation

Vícespojkový systém (opce)

Vícespojkový systém označuje řešení, které umožňuje propojení všech fluidních (hydraulických, pneumatických, chladicích vodních atd.) a elektrických vedení v rámci jedné operace, čímž se maximalizuje účinnost procesu a zajišťuje jeho stabilita.

theone coupling

Zvýšená čistota hydraulického oleje a minimalizace úniků

Eliminací 100 % svařovaných trubek se zamezí únikům a použitím pozinkovaných trubek se zabrání tvorbě svařovacích drážek, čímž se zlepší čistota.

theone purity

Chcete vědět více? Napište nám.

obchod@esinte.eu