WIPS 4.0 ovládací systém

WIPS Plastic 4.0
budoucnost programování robotů

Ergonomický a lehký ovladač s vysokým výkonem

Nový ruční ovladač W-HP12 je ergonomický a má lehkou konstrukci pro pohodlnější používání programátory a operátory. Plnobarevný 10,1" displej s vysokým rozlišením se nyní používá ve formátu na výšku pro lepší přehled o stavu a struktuře programu. Nová obrazovka je také založena na nejnovější technologii procesorů, které budou pracovat mnohem rychleji a povedou k efektivnějšímu ovládání a používání než dříve.

Hardwarová tlačítka a otočný ovladač

Dalším vylepšením je, že obrazovka má funkci swipe, podobně jako chytré telefony a tablety. Díky tomu je každodenní ovládání rychlejší a efektivnější, což má za následek lepší použitelnost s menším počtem změn stránek. Na pravé straně panelu Wemo pokračuje v požadovaném designu s hardwarovými tlačítky pro nejpoužívanější funkce, jako je aktivace pohybu os a hlavní provozní tlačítka. Jako vždy u společnosti Wemo je ruční ovladač vybaven ručním kolečkem a tříúrovňovým bezpečnostním tlačítkem.

wips-4-0-scrennshots

Snadné používání

Nejjednodušší způsob je nejrychlejší způsob, který vede k úspoře času a nákladů. To je naše základní myšlenka koncepce programování. Investujeme naše prostředky do funkčního designu, abychom vytvořili uživatelsky nejpřívětivější systém na trhu. Jednoduché symbolické ikony a samočinně generované programové řádky vedou obsluhu k různým alternativám a vedou ke krátké době učení obsluhy. Jasné a srozumitelné rozhraní je nejvyšší prioritou pro usnadnění práce.

Flexibilní systémová architektura - INDUSTRY 4.0

Otevřená architektura řídicího systému WIPS může ovládat nejen robota, ale i externí osy a komunikovat s několika typy zařízení v automatizaci. To vede ke stabilnějším funkcím a snižuje náklady v automatizaci, zjednodušuje provoz, údržbu a servis. Řídicí jednotka a softwarová platforma je již připravena na komunikaci pomocí definovaného rozhraní OPC UA-TSN. To znamená, že robot se obvykle dokonale hodí k tomu, aby byl v procesu nadřízeným a přijímal a vysílal data celé automatizace.

Když je třeba připojit další navazující zařízení, je důležité přidat nové možnosti snadným a bezpečným způsobem. Pomocí různých sběrnicových systémů je možné komunikovat s externími systémy podle Průmyslu 4.0. Ve všech lineárních robotech Wemo jsou hardwarové konstrukce založeny na připojení Plug & Play s moduly pro přímou komunikaci s W-link. Výsledkem je rychlá a snadná instalace, stabilní funkce a snížení nákladů na rozšíření automatizace.

Wemo Offline software

Nový offline software Wips 4.0 je určen k používání a přípravě programů bez připojení k robotu. Tento software je při nákupu nových robotů zdarma.