WEMO příslušenství

WEMO využívá své dlouholeté zkušenosti z automatizace a robotizace i při výrobě vlastních dopravníkových systémů. Její bezpečnostní systém nabízí kompletní sortiment klecí a prvků pro robotické systémy. WGS Gripper systém je univerzální systém prvků, pomocí kterého můžete snadno vytvářet nová chapadla nebo upravit stávající jednotky, aby přesně pasovaly na místo pro vyjmutí výlisků.

klece-wemo

Bezpečnostní klece

WEMO bezpečnostní systém nabízí kompletní sortiment klecí a prvků pro robotické systémy. Jedná se o stavebnicový systém sestávající z jednotlivých modulů (stěn a dveří), stojících volně na podlaze s možností dalšího rozšíření. Dle požadavků zákazníka jsou všechny prvky vyrobeny z drátěných sítí nebo průhledného plexiskla. Předností je jednoduchá instalace a flexibilita. Velký sortiment speciálních komponent umožňuje nastavení bezpečnostního prostoru a zároveň vytváří příjemné prostředí pro operátora, který může obsluhovat stroje a zařízení bezpečným a efektivním způsobem.

dopravniky-wemo

Dopravníkové pásy

WEMO vyrábí vlastní dopravníkové systémy, které splňují veškeré požadavky na preciznost a plnou návaznost celého výrobního cyklu. Jedná se o modelové řady rovných i lomených horizontálních pásových dopravníků. Tyto mohou být válečkové i lamelové a jsou vhodné pro různé aplikace.

příslušenství-wemo

Příslušenství

WGS Gripper systém je univerzální systém prvků, pomocí kterého můžete snadno vytvářet nová chapadla nebo upravit stávající jednotky, aby přesně pasovaly na místo pro vyjmutí výlisků. WEMO WGS je velice flexibilní systém, který obsahuje odnímací kleště, měniče a kompletní sortiment komponentů pro sestavení chapadla.