Lineární roboty a odnímače vtoků
WEMO & ABIMAN (YUDO)

Zastupujeme dva výrobce lineárních robotů. Švédského výrobce WEMO Automation patřící do německé skupiny HAHN a jihokorejského výrobce Abiman Engineering, který je součástí skupiny YUDO. 

ikony-robot-OK

WEMO roboty řady Design

Řada robotů Design se vyznačuje především pevnou osou X. Tyto roboty jsou nabízeny ve verzi ekonomické (eDesign), maximalistické (xDesign) a rychlostní (sDesign) a také jako side-entry roboty pro IML technologii. Všechny se vyznačují vysokou efektivitou, uživatelsky přívětivým ovládáním a jednoduchým programováním.

* Nosnost až 15 kg
* Pro stroje o zavírací síle 250 až 6.500 kN

robot-wemo-abiman-design

Abiman odnímače SMUS

Odnímače vtoků Abiman jsou pneumatická zařízení v provedení s jedním či dvěma rameny s možnosti odebírání svrchu nebo zboku stroje. Jedná se o levné a efektivní řešení tam, kde se nevyplatí investovat do větších lineárních robotů. Použitý ovladač YUCON K5 je uživatelsky přívětivý s velmi jednoduchým ovládáním.

* Nosnost 2 kg
* Pro stroje o zavírací síle 50 až 2.200 kN

robot-wemo-abiman-smus

WEMO roboty řady Line

Řada robotů Line se vyznačuje především pohyblivou osou X. Tyto roboty jsou nabízeny ve verzi ekonomické (eLine), maximalistické (xLine) a také ve verzi TANDEM - dvou robotů na jedné ose Z. Všechny se vyznačují vysokou efektivitou, uživatelsky přívětivým ovládáním a jednoduchým programováním.

* Nosnost až 80 kg (Tandem 2 x 80 kg)
* Pro stroje o zavírací síle 1.500-40.000 kN

robot-wemo-abiman-line

Abiman roboty FRANCIA

Roboty FRANCIA používají pevnou osou X a dokáží pokrýt potřeby zákazníků na malých až po velmi velkých strojů. Standardem je jedno rameno osy X, které může být doplněno druhým pro odnímání vtoků. Ovladač YUKON-800 má uživatelsky velmi přívětivé ovládání a vyznačuje se jednoduchým programováním.

* Nosnost až 50 kg
* Pro stroje o zavírací síle 300 až 30.000 kN

robot-wemo-abiman-francia