Pracovník servisního týmu ESINTE

Společnost ESINTE je známá mezi plastikáři jako velmi dobrá servisní organizace vstřikovacích lisů na plasty Sumitomo SHI Demag. Nyní se naše preference obracejí k novému partnerovi, společnosti LS Mtron patřící do skupiny LG. Dále se orientujeme na rozšíření predikce a údržby vstřikovacích lisů na plasty. Pro tyto činnosti hledáme nové kolegy do našeho servisního týmu, hledáme PRACANTY. Nepotřebujeme chodiče do zaměstnání, ale kolegy s chutí něco dělat. Kolegy, kteří mezi nás zapadnou.

Prací technika je především provádění prediktivních prohlídek či údržby stroje, výměna náhradních dílů, přetěsňování hydraulických komponent a různá odborná měření. Technik je vybaven všemi potřebnými měřicími přístroji a nářadím. Technickou podporu obstarává centrála firmy a vedoucí servisního týmu. Pokud budete dobří, můžete se posunout na pozici servisního technika. Záleží jen na Vás.

Organizace práce:

Technik v pracovní dny vyjíždí služebním vozem z domu k zákazníkovi k provedení objednaných služeb a pak se vrací domů. Někdy dříve, někdy později a občas je nutno zůstat i do druhého dne. V konečném součtu je pracovní doba shodná se standardní dobou v zaměstnání. Neděláme na směny ani o víkendech. Vše plánuje centrála firmy v systému, který je jednoduše dostupný i z mobilního telefonu. Technik tak má rychle přehled o naplánované práci. A pokud Vás nebaví papírování, nebojte se. Nás také ne.

Lokace:

  • Čechy
  • Západní Slovensko

Náplň práce:

  • Údržba vstřikovacích lisů na plasty
  • Provádění prediktivních prohlídek a měření
  • Výměna náhradních dílů a přetěsňování hydraulických komponent
  • Servisní výjezdy po ČR (převážně ve svěřeném regionu)

Požadujeme:

  • Znalost elektro – vyhláška 50 §6
  • Řidičský průkaz sk. B, aktivní řidič (ca 30.000 km ročně)
  • Trestní bezúhonnost a dobrý zdravotní stav
  • Komunikativní schopnosti, slušné vystupování
  • Uživatelská znalost práce na PC (MS Windows)

Nabízíme:

  • Práce na plný úvazek
  • Velmi zajímavou a perspektivní práci
  • Zaškolení a průběžné vzdělávání
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Práci v příjemném chlapském kolektivu
  • Mobilní telefon, služební automobil, notebook, dovolená 5 týdnů

Pokud máte zájem u nás pracovat, pošlete nám svůj životopis.

info@esinte.eu